CP00108K200KE663
MFR.Part #
CP00108K200KE663
JLCPCB Part #
C1403100
Description
-65℃~+225℃ 10W 8.2kΩ Metal Oxide Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS