CP00106R800KE66
MFR.Part #
CP00106R800KE66
JLCPCB Part #
C19308405
Description
-65℃~+275℃ 10W 6.8Ω Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS