CP0010120R0KE663
MFR.Part #
CP0010120R0KE663
JLCPCB Part #
C3536493
Description
-65℃~+225℃ 10W 120Ω Metal Oxide Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS