CP0010100R0JE143
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CP0010100R0JE143
JLCPCB Part #
C1489485
Package
Plugin
Description
-65℃~+275℃ 100Ω 10W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS