CP00078R200KE663
MFR.Part #
CP00078R200KE663
JLCPCB Part #
C1402353
Description
-65℃~+275℃ 7W 8.2Ω Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS