H4P21R5DCA
MFR.Part #
H4P21R5DCA
JLCPCB Part #
C1408787
Description
-55℃~+155℃ 1W 21.5Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS