CP00075K100KE66
MFR.Part #
CP00075K100KE66
JLCPCB Part #
C19593610
Description
-65℃~+225℃ 5.1kΩ 7W Metal Oxide Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ Plugin Through Hole Resistors ROHS