H8357RBCA
MFR.Part #
H8357RBCA
JLCPCB Part #
C1407000
Description
-55℃~+155℃ 250mW 357Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS