CP0007510R0KE66
MFR.Part #
CP0007510R0KE66
JLCPCB Part #
C19279538
Description
-65℃~+225℃ 510Ω 7W Metal Oxide Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS