CP000733K00JE66
MFR.Part #
CP000733K00JE66
JLCPCB Part #
C19483202
Description
-65℃~+225℃ 33kΩ 7W Metal Oxide Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS