Y000712R9000A0L
MFR.Part #
Y000712R9000A0L
JLCPCB Part #
C1469372
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 12.9Ω 600mW ±0.05% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors