Y1453100K000T0L
MFR.Part #
Y1453100K000T0L
JLCPCB Part #
C1488298
Description
-55℃~+125℃ 100kΩ 600mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors