CP00072K200KE66
MFR.Part #
CP00072K200KE66
JLCPCB Part #
C19504145
Description
-65℃~+225℃ 2.2kΩ 7W Metal Oxide Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS