CP000713R00JE663
MFR.Part #
CP000713R00JE663
JLCPCB Part #
C3514925
Description
-65℃~+275℃ 13Ω 7W Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS