CP000712K00KE66
MFR.Part #
CP000712K00KE66
JLCPCB Part #
C19452483
Description
-65℃~+225℃ 12kΩ 7W Metal Oxide Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS