CP000710K00KE66
MFR.Part #
CP000710K00KE66
JLCPCB Part #
C19441612
Description
-65℃~+225℃ 10kΩ 7W Metal Oxide Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS