CP0005R6800KE14
MFR.Part #
CP0005R6800KE14
JLCPCB Part #
C1489309
Description
-65℃~+275℃ 5W 680mΩ Wirewound Resistor ±10% ±600ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS