CP00058R200JE66
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CP00058R200JE66
JLCPCB Part #
C19549769
Package
Plugin
Description
-65℃~+275℃ 5W 8.2Ω Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS