MAL250136822E3
MFR.Part #
MAL250136822E3
JLCPCB Part #
C3813824
Package
Bolt,D76.4xL146.8mm
Description
-40℃~+85℃ 146.8mm 26mΩ@100Hz 28.2A@10kHz 31.8mm 400V 5000hrs@85℃ 76.4mm 8200uF ±20% 螺栓,D76.4xL146.8mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS