UPF25B10KV
MFR.Part #
UPF25B10KV
JLCPCB Part #
C3384244
Description
-55℃~+125℃ 10kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS