CP000575R00JE663
MFR.Part #
CP000575R00JE663
JLCPCB Part #
C1401184
Description
-65℃~+275℃ 5W 75Ω Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS