RWR89N1R58FRB12
MFR.Part #
RWR89N1R58FRB12
JLCPCB Part #
C1463131
Description
-55℃~+250℃ 1.58Ω 3W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors