CP0005680R0KE663
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CP0005680R0KE663
JLCPCB Part #
C1401156
Package
Plugin
Description
5W 680Ω Metal Oxide Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS