CP0005620R0KE663
MFR.Part #
CP0005620R0KE663
JLCPCB Part #
C1401100
Description
-65℃~+225℃ 5W 620Ω Metal Oxide Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS