CP000550K00JE14
MFR.Part #
CP000550K00JE14
JLCPCB Part #
C1480759
Description
-65℃~+225℃ 50kΩ 5W Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS