CP00053R900KE663
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CP00053R900KE663
JLCPCB Part #
C1401360
Package
Plugin
Description
-65℃~+275℃ 3.9Ω 5W Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS