CP00053R000JE663
MFR.Part #
CP00053R000JE663
JLCPCB Part #
C1401507
Description
-65℃~+275℃ 3Ω 5W Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS