CP00053K900KE31
MFR.Part #
CP00053K900KE31
JLCPCB Part #
C1423511
Description
-65℃~+225℃ 3.9kΩ 5W Metal Oxide Film Resistor ±10% ±300ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS