CP00053K900KE66
MFR.Part #
CP00053K900KE66
JLCPCB Part #
C19597603
Description
-65℃~+225℃ 3.9kΩ 5W Metal Oxide Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ Plugin Through Hole Resistors ROHS