H42K21BCA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H42K21BCA
JLCPCB Part #
C1410260
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 2.21kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS