CP00052R400KE663
MFR.Part #
CP00052R400KE663
JLCPCB Part #
C3419011
Description
-65℃~+275℃ 2.4Ω 5W Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS