CP0005270R0KE66
MFR.Part #
CP0005270R0KE66
JLCPCB Part #
C19408100
Description
-65℃~+225℃ 270Ω 5W Metal Oxide Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS