CP000520K00JE66
MFR.Part #
CP000520K00JE66
JLCPCB Part #
C19338582
Description
-65℃~+225℃ 20kΩ 5W Metal Oxide Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS