HVR6800001504JAC00
MFR.Part #
HVR6800001504JAC00
JLCPCB Part #
C19276750
Description
-55℃~+155℃ 1.5MΩ 1W Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS