Y1172200R000Q0R
MFR.Part #
Y1172200R000Q0R
JLCPCB Part #
C4121455
Description
-55℃~+150℃ 100mW 200Ω Metal Foil Resistor ±0.02% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount