CP000512R00JB143
MFR.Part #
CP000512R00JB143
JLCPCB Part #
C3535644
Description
-65℃~+275℃ 12Ω 5W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors