CP000510R00JE313
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CP000510R00JE313
JLCPCB Part #
C1423141
Package
Plugin
Description
-65℃~+275℃ 10Ω 5W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS