CP000510R00JB1485
MFR.Part #
CP000510R00JB1485
JLCPCB Part #
C3361869
Description
-65℃~+275℃ 10Ω 5W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors