CP000510R00KE663
MFR.Part #
CP000510R00KE663
JLCPCB Part #
C1401524
Description
-65℃~+275℃ 10Ω 5W Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS