CP000347R00KE14
MFR.Part #
CP000347R00KE14
JLCPCB Part #
C1488851
Description
-65℃~+275℃ 3W 47Ω Wirewound Resistor ±10% ±300ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS