CP000315R00JJ01
MFR.Part #
CP000315R00JJ01
JLCPCB Part #
C1429418
Description
-65℃~+275℃ 15Ω 3W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors