CP000239R00KE66
MFR.Part #
CP000239R00KE66
JLCPCB Part #
C19488737
Description
-65℃~+275℃ 2W 39Ω Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS