CP000233R00KE66
MFR.Part #
CP000233R00KE66
JLCPCB Part #
C19510681
Description
-65℃~+275℃ 2W 33Ω Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS