CNS020-110KP
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CNS020-110KP
JLCPCB Part #
C1017973
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 500mW Thin Film Resistor ±0.02% ±10ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS