CNS020-10KP
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CNS020-10KP
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 500mW Thin Film Resistor ±0.02% ±10ppm/℃ - Through Hole Resistors ROHS