CMF70909R00FKEK
MFR.Part #
CMF70909R00FKEK
JLCPCB Part #
C1420677
Description
1.75W 909Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS