CMF70750R00BEBF
MFR.Part #
CMF70750R00BEBF
JLCPCB Part #
C1437680
Description
1.75W 750Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors