CMF7061K900FHEK
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CMF7061K900FHEK
JLCPCB Part #
C1419453
Package
Plugin,D4.6xL14.3mm
Description
-55℃~+175℃ 1.75W 61.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS