RN55C2343BRSL
MFR.Part #
RN55C2343BRSL
JLCPCB Part #
C1797733
Description
-65℃~+175℃ 125mW 234kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors