BZX584C3V3-HG3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZX584C3V3-HG3-08
JLCPCB Part #
C3732075
Description
1 Independent 200mW 3.1V~3.5V 3.3V 5uA@1V ±5% SOD-523 Zener Diodes ROHS